powiększamy samochody

Samochodowe

Kosz bagażowy.

Kosz bagażowy dachowy Inter Pack Sonora to doskonałe rozwiązanie do transportu bagażu czy sprzętu każdego kształtu, solidna stalowa konstrukcja z możliwością zwiększenia strefy funkcjonalnej.
Kosz wyposażony jest w zintegrowaną owiewkę ułatwiającą przepływ powietrza wokół ładunku.
Konstrukcja kosza bagażowego jest solidna i bardzo wytrzymała, dzięki czemu sprawdzi się również w najcięższych warunkach.
Mocowanie pasuje do większości belek dostępnych na rynku. Obejmuje belki o maksymalnej szerokości 9 cm i wysokości 3 cm.
Posiada opcję wydłużenia o 40 cm po zastosowaniu specjalnego adaptera powiększającego kosz.


sonara

Winda do boxów.

Dzięki użyciu windy, box przechowywany jest wysoko pod sufitem, dzięki czemu możemy zaoszczędzić wiele przestrzeni w garażu.
System podnoszenia boxa wyposażony jest w wciągarkę, dzięki której box podnoszony jest do góry w bardzo łatwy i szybki sposób.

Wieszak do boxów.

Wieszak do boxów na ścianę umożliwia przechowywanie boxów w pozycji pionowej lub poziomej. W zestawie znajdują się zestaw śrub mocujących.

Wieszak


Mata do bagażnika.

Uniwersalna mata antypoślizgowa do bagażnika. Wykonana z łatwo zmywalnego i wodoodpornego materiału. Skutecznie zabezpiecza przewożone bagaże i mniejsze przedmioty w bagażniku przed przesuwaniem. Dostępne w czterech rozmiarach i dwóch grubościach.

mata

Siatka do bagażnika lub boxa.

Siatka do boxa jest uniwersalna – nadaje się zarówno na niewielkie rzeczy jak i na kilka większych przedmiotów. Stała wielkość oczka siatki pozwala utrzymać drobne produkty, natomiast guma wpleciona w obwodzie daje możliwość szerokiej regulacji. Oferujemy je z mocującymi haczykami. Montaż jest niezwykle prosty.

siatka

Przegroda dla psa, krata do bagażnika.

Umożliwia bezpieczny transport zwierząt lub bagaży w bagażniku. Oddzielenie w samochodzie przestrzeni ładunkowej od miejsca dla pasażerów znacząco wpływa na bezpieczeństwo w podróży. Przegroda uniemożliwia psu bezpośredni kontakt z kierowcą oraz zapobiega przykrym i niebezpiecznym konsekwencjom nagłego i ostrego hamowania. Dzięki przegrodzie zarówno pies jak i ładunek zawsze pozostają bezpiecznie na swoim miejscu. Płynna regulacja pozwala na łatwy montaż (bez użycia narzędzi) i optymalne dopasowanie do wysokości i szerokości bagażnika. Pasuje do każdego samochodu typu sedan, kombi, suv, mini van.

przegroda

Płyty magnetyczne.

Płyta magnetyczna jest to idealne rozwiązanie do przewozu kogutów taxi, różnego rodzaju reklam, anten czy oznaczeń nauki jazdy. Nie wymaga posiadania bagażnika bazowego. Dostępne w trzech rozmiarach.

DSC_0015

Podest, stołek składany.

Podest antypoślizgowy to rozwiązanie, które z pewnością wielu użytkowników boxów dachowych ułatwi dostęp do boxa zamontowanego na dachu auta. Stołek sprawdzi się bardzo dobrze również w domu ułatwiając sięgnięcie do najwyższych szafek. Podest stołka oraz nózki posiadają materiał antypoślizgowy. Dzięki temu, że stołek posiada możliwość złożenia jego przechowywanie nie wymaga dużej ilości miejsca. Po złożeniu ma zaledwie 4cm grubości.

podest

 

2015 wszystkie prawa zastrzeżone Interpack.eu