powiększamy samochody

Rowerowe

Trail Angel - hol drążek do roweru dziecięcego.

Rozwiązanie bardzo dobrze sprawdza się podczas nauki jazdy na rowerze oraz na drodze o dużej częstotliwości ruchu. Po połączeniu rowerów kierownica roweru dziecięcego jest unieruchomiona i kieruje wyłącznie osoba dorosła. Dowiedz się więcej...Adapter rowerowy do Damki.

Niezbędne rozwiązanie gdy masz uchwyt rowerowy z mocowaniem za ramę, a chcesz przewieźć rower z obniżoną ramą (np. rama typu damka).
Uniwersalny i wygodny produkt nie wymaga użycia narzędzi.

adapter

Wieszaki rowerowe.

Wieszak na rower jest bardzo funkcjonalnym systemem do wieszania rowerów na ścianie. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób które mają mało miejsca w mieszkaniu lub w garażu. Może być łatwo zamontowany na ścianie przez przykręcenie dwoma wkrętami M6. Umożliwia zawieszenie roweru za ramę lub koło. Można go złożyć tak aby nie przeszkadzał, gdy nie jest używany. Wieszak umożliwia mocowanie: rowerów, sanek, kół rowerowych, ram rowerowych . Zaczepy pokryte gumą, nie rysują ramy roweru.

wieszak

Tablica świetlna.

Niezbędne rozwiązanie gdy rowery zasłaniają światła pojazdu i tablicę. Zapewnia optymalne bezpieczeństwo i widoczność. Montaż odbywa się za pomocą dołączonych pasków do ostatniego roweru. Z wtyczką 7 pin.

tablica

Wsuwki do belek alu.

Pasują do wszystkich aluminiowych bagażników bazowych z kanałem montażowym T takich jak Atera, Whispbar, Mont Blanc, Thule. Wsuwki zapewniają prosty i wygodny montaż akcesoriów na belce aluminiowej. Do montażu uchwytu rowerowego zalecane jest użycie 3szt, do uchwytów narciarskich 4szt. Dostępne w 4 wymiarach 23 mm, 31 mm, 33 mm, 43 mm.

Wsuwki

Paski do uchwytów rowerowych.

Zabezpieczają rower podczas transportu. Solidne paski do montażu kół rowerowych i nie tylko. Pasują do wszystkich uchwytów rowerowych. Długość paska - 30 cm , opakowanie zawiera 2szt.

paski

INTER PACK gałka z zamkiem.

Zabezpiecza rower przed kradzieżą. Gałka z zamkiem dostępna na śrubę M6 lub M8. Proste i skuteczne rozwiązanie, dzięki któremu zabezpieczysz swój rower przed niechcianą kradzieżą.

galka_z_zamkiem_m6_2

Kłódki rowerowe.

Zamknięcie rowerowe renomowanej amerykańskiej firmy MASTER LOCK, zamykane na szyfr lub zamek bębenkowy z kompletem 2 kluczy.

kłódka rowerowa

2015 wszystkie prawa zastrzeżone Interpack.eu