powiększamy samochody

Tradycyjne metalowe

Łańcuchy śniegowe - samochody osobowe

 

>>> Kliknij i sprawdź łańcuchy w naszym sklepie - INTERPACK.EU <<<

 

Eco - KNS

Ekonomiczne ale skuteczne rozwiązanie dla tych, którzy emocji chcą doświadczać nie tylko na śniegu. Łańcuch o wzorze diamentowym. Grubość 9 mm. Wykonany z hartowanej stali. Ogniwa o czworokątnym przekroju zapobiegają poślizgom bocznym.

 

KNS


Polaire Grip

Uniwersalne łańcuchy śniegowe Polaire są doskonałym wyborem dla osób, które cenią sobie komfort i wygodę użytkowania podczas zimowych wyjazdów.
Sprawdzają się idealnie we wszystkich samochodach osobowych i SUV-ach, a także autach dostawczych w których prześwit pomiędzy oponą, a zawieszeniem jest niewielka i nie można zastosować w nich tradycyjnego łańcucha śniegowego, mają zaledwie 7mm grubości.
Łańcuchy samochodowe Polaire zostały wyposażone w uniwersalny system montażowy, który pasuje do wszystkich śrub oraz kół.>>> Kliknij i sprawdź łańcuchy w naszym sklepie - INTERPACK.EU <<<

 

Konig - K-Summit

Innowacyjny łańcuch zakładany na zewnątrz koła. Rozwiązanie idealne do samochodów o małej przestrzeni pomiędzy kołem a częściami mechanicznymi auta. Za kołem brak jest jakichkolwiek elementów łańcucha. Prosty mechanizm montażu łańcucha. Nowoczesny design doskonale prezentuje się na kołach najnowszych modeli samochodów.

ksummit

Konig - Easy Fit

Grubość łańcucha 9 mm. Wbudowany system wewnętrznych sztywnych łuków sprawia, że zakładanie łańcucha jest niezwykle intuicyjne. Automatyczny system napinający. Wystarczy otworzyć wbudowany pedał i nacisnąć go stopą w dół, aby uruchomić system samonapinający. Łańcuch automatycznie napnie się wokół opony, gdy samochód ruszy z miejsca. Szybki montaż. Dopasuj łańcuch...

CU9

 

>>> Kliknij i sprawdź łańcuchy w naszym sklepie - INTERPACK.EU <<<

 

Konig - Zip Ultra 9

Łańcuch jakości Premium grubość 9 mm. Szybki montaż, automatyczny system napinania - naciąga łańcuch bez konieczności zatrzymywania i ponownego ruszania. Nadaje się do wszystkich samochodów osobowych. Doskonale trzyma się drogi na śniegu i lodzie. Dwustronny, aby wydłużyć żywotność.

Zip9

Konig - Zip 12

Łańcuch o wzorze rombowym i grubości 12 mm. Ogniwa ze stali manganowej zwiększające własciwości ścierne. Szybki montaż, bez konieczności ruszania samochodem. Wymagają jedynie dociągnięcia po przejechaniu kilkudziesięciu metrów.

Zip12

Konig - CB 12

Grubość 12 mm. Ręczny układ napinania: jedno zatrzymanie auta dla założenia łańcucha i drugie dla jego napięcia. Zamknięte haki skracające zapobiegają spiralnym skręceniom łańcucha. Atrakcyjne wzornictwo i wyraźne oznaczenia kolorystyczne ułatwiające montaż.

CB12

 

Łańcuchy śniegowe - samochody SUV oraz dostawcze.

Pewag Servo Suv.

Komfortowy łańcuch do szybkiego montażu do pojazdów typu SUV. Posiadają certyfikat TÜV/GS oraz ÖNORM V5117. Nie wymagają najeżdżania w trakcie montażu. Optymalne dociąganie łańcuchów do opon gwarantuje jeden automatyczny napinacz najnowszej generacji w technologii servo®.

Pewag

Thule XG-12 Pro

Posiada wzór diamentowy. Ogniwa 12 mm zostały wykonane ze szlachetnej stali niklowo-manganowej, utwardzane termicznie. Łańcuch posiada ogniwa czworokątne o gęstym splocie dzięki czemu dobrze sprawdza się w ciężkich warunkach. Zastosowany system napinający pozwala na sprawne założenie łańcucha i automatyczne dociągnięcie bez potrzeby najeżdżania i wysiadania z pojazdu po przejechaniu kilku metrów. Dopasuj łańcuch...

 XG12

Konig - Zip Transport

Najwyższej jakości diamentowy wzór łańcucha. Grubość 12 mm. Opowiedni dla Van-ów, SUV-ów, aut z napedem 4x4, lekkich aut dostawczych i samochodów kempingowych. Szybki montaż . System napinania łańcucha wspomagany sprężyną.

Zip Transport

4WD Royal

Ekonomiczne ale skuteczne łańcuchy śniegowe przeznaczone do samochodów SUV lub dostawczych. Wzór rombowy o grubości ogniw 16 mm. Montaż łańcuchów bez najeżdżania lub skręcania kół. Wymagają dociągnięcia po przejechaniu kilkudziesięciu metrów. Może być stosowany na terenie całej Unii Europejskiej.

4WD

 

>>> Kliknij i sprawdź łańcuchy w naszym sklepie - INTERPACK.EU <<<

 

Cingoli

Łańcuchy śniegowe Cingoli są łańcuchami stosowanymi jako łańcuchy awaryjne do samochodów ciężarowych. Na koło zakłada się od 3 do 6 segmentów.

cingoli

 

 

 

2015 wszystkie prawa zastrzeżone Interpack.eu