powiększamy samochody

Tradycyjne

Atera - Nova 6.

Bardzo elegancki uchwyt o nowoczesnym designie przystosowany do przewozu 6 par nart lub 4 snowboardów. Dzięki mechanizmowi zatrzaskowemu bezpiecznie i wygodnie przewieziesz swoje narty. Dwa delikatne profile gumowe wykonane są z najwyższej klasy materiału odpornego na niską temperaturę. Nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach profile gumowe nie sztywnieją i zachowują swoją elastyczność. Nova 6 to także łatwy i szybki sposób montażu oraz możliwość podwyższenia zarówno na bagażniku stalowym jak i aluminiowym. Dzięki temu unikniesz uszkodzeń dachu samochodu spowodowanych wysokimi wiązaniami nart. Dowiedz się więcej...

Nova6

Mont Blanc - SnowSport.

Linia uchwytów SnowSport jest bardzo fukcjonalna. Duży, praktyczny przycisk ułatwia otwieranie i zamykanie. Montaż nie wymaga użycia narzędzi. W przypadku montażu na bagażniku stalowym istnieje możliwość wyboru jednej z dwóch wysokości. Jest to istotne w przypadku nart z wysokimi wiązaniami, które mogą uszkodzić dach Twojego samochodu. Występuje w dwóch wersjach SnowSport Ridge do przewozu 4 par nart lub 2 snowboardów oraz SnowSport Crest do przewozu 6 par nart lub 4 snowboardów. 

MB Snow

 

 

Thule - SnowPack 2, 4, 6.

Uchwyt dachowy do wszystkich typów nart i snowboardów. Występuje w wersji do przewozu 2 par nart lub 1 snowboardu, 4 par nart lub 2 snowboardów oraz 6 par nart lub 4 snowboardów. Bezpieczne przechowywanie nart i snowboardów dzięki ultramiękkim gumowym ramionom, które nie rysują powierzchni. Zintegrowany pionowy system sprężynowy umożliwia bezpieczne przewożenie grubszych modeli nart i snowboardów, a jednocześnie zmniejsza wysokość pustego uchwytu. Mocowanie bezpośrednio do belek z rowkami T dzięki zintegrowanemu osprzętowi montażowemu, który nie wymaga użycia narzędzi (zestaw montażowy z belką prostokątną dostępny jako akcesorium).

Menabo - Silver Ice 6.

Uchwyt narciarski Silver Ice 6 to wysuwany, zabezpieczony zamkami produkt przeznaczony zarówno dla początkujących jak i doświadczonych narciarzy.

Dolna szyna uchwytu wysuwana poza obrys samochodu zapewnia szybki i wygodny załadunek nart na dach samochodu. Uchwyt doskonale sprawdza się w przypadku wysokich aut typu SUV czy VAN.

W uchwycie narciarskim Silver Ice można przewozić 6 par nart lub 4 snowboardy. Można go zamontować na belki aluminiowe przy pomocy wsuwek lub na belki stalowe przy pomocy obejm, które znajdują się w zestawie. Dowiedz się więcej...


Menabo - White Bear 4,6.

Prosty w użyciu, aluminiowy bagażnik zamykany na kluczyk. Sprzęt sportowy (narty, snowboardy) zamykane są pomiędzy gumowymi szczękami. Montaż ich jest bardzo szybki, bez użycia narzędzi. Występuje w dwóch wersjach White Bear 4 do przewozu 4 par nart lub 2 snowboardów oraz White Bear 6 do przewozu 6 par nart lub 4 snowboardów.

White bear

Menabo - Ski Rack.

Ekonomiczny, prosty i skuteczny sposób na przewiezienie 1 pary nart na bagażniku dachowym.
Uchwyt narciarski Menabo Ski Rack można zamontować na belki stalowe i aluminiowe, które nie mają więcej niż 6cm szerokości i 4cm wysokości.
Maksymalna dopuszczalna waga nart to 7kg.

ski rack

2015 wszystkie prawa zastrzeżone Interpack.eu