powiększamy samochody

O nas

Jesteśmy producentem, importerem i dystrybutorem bagażników samochodowych, boxów dachowych, łańcuchów śniegowych oraz akcesoriów do przewozu sprzętu sportowego.
Nasze produkty dostarczamy do specjalistycznych sklepów z bagażnikami, sklepów sportowych, motoryzacyjnych, sieci dealerskich, a także nowoczesnych organizacji handlowych.
Dzięki strategicznej współpracy ze światowymi liderami z branży takimi jak Atera, AutoSock, G3, Hapro, Konig, Menabo, Mont Blanc, Peruzzo czy Thule nasza firma zbudowała najlepszą na rynku ofertę w Polsce.
Naszą misją jest rozwijanie i dostarczanie na rynek wygodnych, bezpiecznych i konkurencyjnych cenowo rozwiązań transportowych.

Inter Pack to najlepsza sieć detaliczna z bagażnikami w Polsce posiadająca swoje sklepy na terenie największych miast Polski.
Zakupów mogą Państwo również dokonać nie wychodząc z domu w naszym sklepie internetowym.

W naszych sklepach znajdą Państwo:

  • Profesjonalną, stale szkoloną załogę, dysponującą najlepszą wiedzą w kwestii doboru, montażu i użytkowania bagażników samochodowych.
  • Szeroką gamę bagażników dachowych, boxów, uchwytów rowerowych i narciarskich, łańcuchów na każdy samochód i każdą kieszeń.
  • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.


 

2015 wszystkie prawa zastrzeżone Interpack.eu