powiększamy samochody

„PODRÓŻ DLA INNYCH 2016” USTRZYKI GÓRNE – MAZURY – ŚWINOUJŚCIE.

Każdy może pomóc!

Edwin Osiecki, Paweł Matczyński i Stanisław Wojtanek - w dniach 2-7 lipca br. przemierzyli na rowerach trasę liczącą ponad 1400 km z Ustrzyk Górnych, przez Mazury, aż do Świnoujścia! A wszystko to w szczytnym celu i przy wsparciu wrażliwych ludzi, sponsorów oraz zaangażowaniu pracowników organizacji DHL. Podczas przygotowań do wyprawy oraz w czasie jej trwania była prowadzona zbiórka środków finansowych dla podopiecznych fundacji.

Jedną z nich jest Hania, cierpiąca na wrodzony niedobór odporności i całkowitą niewydolność oddechową. Aby mogła w miarę normalnie funkcjonować, niezbędny jest zakup przenośnego koncetratora tlenu.

Osobą wymagającą pomocy jest także 26-letnia Małgorzata z mózgowym porażeniem dziecięcym, potrzebująca nowego respiratora do przeprowadzania 24- godzinnej wentylacji mechanicznej.

Do podopiecznych fundacji należy także Agata, tegoroczna maturzystka, cierpiąca na kifoskoliozę idiopatyczną, u której konieczne jest wspomaganie oddychania za pomocą przenośnego respiratora.

Na pomoc fundacji liczy również dziewięcioletnia Kamila, którą wychowuje babcia. Środki ze zbiórki zostaną przeznaczone na pomoc terapeutyczną dla dziewczynki.

Do dzisiaj na konto Fundacji DHL-Dostrzegamy Innych Ludzi i Fundacji Jedni Drugim z dopiskiem „Podróż dla Innych 2016” wpłynęło ponad 20 000 zł.

Nasza firma udostępniła na czas wyprawy bagażnik dachowy oraz trzy uchwyty rowerowe InterPack Lotos do przewozu rowerów.

http://www.interpack.eu/product-pol-3155-Inter-Pack-Lotos-Bagaznik-uchwyt-rowerowy-model-2016-.html


Więcej o akcji można dowiedzieć się na:

https://www.facebook.com/FundacjaDHL/ oraz
https://www.facebook.com/Fundacja-Jedni-Drugim-171988219510905/?fref=ts

Podróż4

Pod4

Podróż2 (1)

2015 wszystkie prawa zastrzeżone Interpack.eu